تبلیغات
کانون هواداران همت گنبد - هفته ششم لیگ برتر/جدال همت و امید گلستان در گنبد

کانون هواداران همت گنبد

به گزارش کانون هواداران تیم همت گنبد، هفته ششم لیگ برتر فوتبال استان گلستان روز جمعه 13 دی ماه در چهار شهر استان برگزار خواهد.

در استادیوم تختی گنبد، تیم همت میزبان امید گلستان خواهد بود. تیم های همت و امید گلستان به 3 امتیاز این دیدار نیاز دارند تا خود را به جمع صدرنشینان اضافه کنند. هم اکنون تیم همت 6 امتیازی و تیم امید گلستان نیز 7 امتیازی می باشند. تیم همت در بازی های گذشته خود به سه تساوی دست یافته و هیچ برد و باختی در کارنامه این تیم در فصل جاری دیده نمی شود، اما با این وجود تیم همت به علت برگزار نشدن 2 دیدار خود در این فصل در مقابل تیم های آق قلا و خان ببین صاحب یک برد و یک باخت در خارج از مستطیل سبز شده است.

در علی آباد نیز تیم کشاورز میزبان شهدای آق قلا خواهد بود. تیم کشاورز که جزو صدرنشینان لیگ محسوب می شود، در صورت از دست دادن امتیاز در این دیدار جایگاه خود را در رده های بالای جدول از دست خواهد داد و در مقابل، تیم شهدای آق قلا نیز برای فرار از قعر جدول به شدت به 3 امتیاز این دیدار نیاز دارد تا در ادامه ی فصل دچار مشکل نشود.

تیم استقلال بندرگز نیز در زمین اختصاصی خود میزبان استقلال خان ببین خواهد بود. قطعا جدال استقلالی های بندرگز و خان ببین نیز دیدنی و جالب خواهد بود.

پاس گرگان نیز میزبان شاهین بندرگز خواهد بود. تیم شاهین برای حفظ صدرنشینی خود باید 3 امتیاز این دیدار را به دست بیاورد و تیم میزبان نیز برای پیوستن به جمع تیمهای مدعی باید امتیاز کامل این دیدار را مال خود کند.

برنامه کامل دیدار های هفته ششم لیگ برتر:

همت گنبد - امید گلستان / ساعت 14 / استادیوم تختی گنبد

کشاورز علی آباد - شهدای آق قلا

استقلال بندرگز - استقلال خان ببین

پاس گرگان - شاهین بندرگزادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 دی 1392 توسط saeed
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : TemKade.com
Code Center