تبلیغات
کانون هواداران همت گنبد - دیدار تیمهای همت و امید گلستان، به لطف داور نیمه تمام ماند

کانون هواداران همت گنبد

به گزارش کانون هواداران تیم همت گنبد، ساعت 14 امروز تیمهای همت گنبد و امید گلستان در استادیوم تختی گنبد به مصاف هم رفتند که در نهایت، این دیدار نیمه تمام باقی ماند!

بازی راس ساعت 14 با سوت علی بای آغاز شد. در ده دقیقه ابتدایی بازی تیم همت سوار بر بازی بود و چند حمله نیز بر روی درواره تیم امید تدارک دید که حاصلی نداشت. در ادامه بازیکنان تیم امید گلستان از لاک دفاعی خارج شده و آرام آرام به دروازه تیم همت نزدیک می شدند. دو تیم در ادامه بازی متعادلی به نمایش گذاشتند اما مالکیت توپ بیشتر در اختیار گرگانی ها بود. در دقیقه 45 نیمه اول بازیکنان تیم امید گلستان از ضربه کرنر خود نهایت استفاده را بردند و موفق شدند یک بر صفر از میزبان خود پیش بیفتند. دو دقیقه پس گل اول، بازیکن شماره 22 تیم امید گلستان در موقعیت تک به تک با دروازبان تیم همت قرار داشت که مدافع تیم همت از راه رسید و توپ مهاجم امید گلستان را به بیرون زد و سپس هر دو بازیکن روی زمین افتادند که داور بازی در کمال تعجب همگان، نقطه پنالتی را نشان داد و علاوه بر آن مدافع تیم همت را نیز با کارت قرمز خود از زمین اخراج کرد! پس از این تصمیم عجیب، کادرفنی و بازیکنان تیم همت به تصمیم داور معترض بودند که داور مربیان تیم همت را از روی نیمکت اخراج کرد! بالاخره پنالتی نیز زده شد و بازی دو بر صفر به سود تیم مهمان در نیمه اول به اتمام رسید. نیمه دوم آغاز شد و بازیکنان همت با وجود ده نفره بودن، به شدت بر روی دروازه تیم امید فشار آوردند و سر تا پا حمله بودند که در دقیقه 55 این دیدار، نجیب کوچکی روی یک ضربه آزاد از پشت محوطه جریمه دروازه تیم امید گلستان را باز کرد تا نتیجه این دیدار دو بر یک شود. بازی ادامه داشت و سوت های اشتباه مکرر علی بای، داور رامیانی این دیدار بازی را از حالت عادی خود خارج کرده و بازیکنان دو تیم را به سوی حاشیه سوق می داد! اضتراب در چهره داور اول این دیدار موج می زد و این داور به هیچ عنوان مدیریت خوبی روی بازی نداشته و مدام با سوت های اشتباه و گاها عجیب خود بازیکنان دو تیم را متعجب می کرد! در دقیقه 80 بازی تیم امید گلستان در یک صحنه کاملا آفساید به گل رسید که حتی یک آدم نا بینا هم می توانست تشخیص دهد توپ در حالت آفساید به گل تبدیل شده اما داور این دیدار و کمک اش نظر دیگری داشتند و گل را سالم اعلام کردند تا بازی 3 بر 1 به سود امید گلستان تبدیل شود. بازیکنان تیم همت پس از این اتفاقات به شدت به داوران این دیدار معترض بودند که داور پس از اعتراضات بازیکنان گنبدی، زمین را ترک کرده و به رختکن رفت و بازی نیمه تمام باقی ماند!

با تمام احترامی که به آقای علی بای و کمک داوران این دیدار دارم، باید خدمت ایشان و کمک هایش عرض کنم که در این دیدار به هیچ عنوان قضاوت خوبی نداشته و خود داوران موجب ایجاد درگیری میان بازیکنان شدند! به هر حال امیدواریم که کمیته داوران استان و کمیته انظباطی جریمه قابل قبولی برای این داور جوان و مغرور تعیین کنند تا دیگر حق تیمی را ناحق نکنند. آقای بای در این دیدار با این نوع قضاوت خود سر تیم همت را خانه اش برید و ظلمی که ایشان امروز به تیم همت کرد، هیچ داور دیگری تا کنون نکرده بود ...ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ جمعه 13 دی 1392 توسط saeed
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : TemKade.com
Code Center