تبلیغات
کانون هواداران همت گنبد - بیانیه کانون هواداران همت در خصوص 'دایه های مهربانتر از مادر'

کانون هواداران همت گنبد

به گزارش کانون هواداران همت گنبد، پس از اتفاقات دیدار تیمهای همت و امید گلستان، برخی باشگاه‌ها با صدور بیانیه و برخی عناصر فوتبالی از مربی و مدیرعامل گرفته تا کارشناسان سعی کردند برای جلب توجه داوران در مقام دفاع از جامعه داوری بر آمده و طوری اظهارنظر کنند که انگار مشکل همت گنبد با کل جامعه داوری بوده، در حالی که کانون هواداران همت پس از بازی با امید گلستان با صدور بیانیه ای اعلام و تاکید کرد که باشگاه همت گنبد به جامعه داوری احترام گذاشته و اشتباه داوری را جزئی از فوتبال می داند و مشکل ما تنها یک داور خاص و نحوه قضاوت وی در یک بازی خاص است.

اخیرا می شنویم و می خوانیم که برخی باشگاه‌ها با صدور بیانیه و برخی عناصر فوتبالی با مصاحبه‌های خود سعی در رو در رو قرار دادن جامعه داوری با باشگاه همت گنبد را داشته و به نظر می‌رسد که می‌خواهند با جریان‌سازی علاوه بر مشکل تراشی برای تیم همت به نوعی خود و تیمشان را «دایه‌های مهربان تر از مادر» برای جامعه داوری جلوه دهند.

فریب افکار عمومی، منحرف کردن اذهان و رو در رو قراردادن باشگاه همت با جامعه داوری موضوعی نیست که در قبال آن سکوت کنیم. باز هم تاکید می کنیم که جامعه داوری برایمان عزیز است و قابل احترام. ما معتقدیم حق الزحمه داوران باید افزایش چشمگیری یافته و می دانیم داور هم انسان است و انسان هم ممکن الخطا. یک داور هم اشتباه می‌کند همانطور که مدیران، مربیان و بازیکنان مرتکب اشتباه می شوند. اما در دیدار همت و امید گلستان شاهد اشتباهاتی از سوی داور بودیم که ناخود آگاه ذهن انسان به سوی مسائلی دیگر سوق می یافت، مسائلی که ... .

فرافکنی و منحرف کردن اذهان عمومی ممنوع! این وصله‌ها و تلاش برای رو در رو قرار دادن همت گنبد با جامعه داوری به باشگاه همت نمی چسبد. آن هم به تیمی که هوادارانش چه در سال های گذشته و چه در همین فصل جاری بارها و بارها بنابه تاکید کانون هواداران بر خلاف برخی تیم ها به جای توهین و فحاشی به داوران عزیز صبورانه شعار می دهند؛ «داور، دقت کن».

همچنین بهتر است آنهایی که پس از اشتباهات داوری با مصاحبه های شدیدالحن و اقدامات زننده در کنار زمین عرصه را به داوری تنگ کرده و بازیکنان و هواداران خود را با این اقدامات علیه داور تحریک می کنند به جای مصاحبه های هدفمند امروزی دست از رفتارهای قبلی خود بردارند نه اینکه بیایند و باشگاه همت را مقابل جامعه داوری قرار داده و خود را وکیل و قیم داوران جلوه دهند! باشگاه محترمی که اطلاعیه صادر می‌کنی، مربی و کارشناس محترمی که علیه همت گنبد و به نفع جامعه داوری مصاحبه می کنی ، این ترفندها نخ نما شده و جامعه داوری خود بهتر می داند که روی سخن باشگاه همت با یک داور خاص است و نحوه قضاوت وی در یک بازی خاص.

می دانیم و آگاه هستیم که برخی افراد نیز آگاهانه و با برنامه قبلی سعی در دامن زدن به این جریان سازی ها را دارند و تلاش کرده اند جامعه داوری را نقطه مقابل باشگاه همت گنبد قرار دهند.

امید است هیئت فوتبال استان هر چه سریعتر نسبت به اتفاقات رخ داده در دیدار همت گنبد و امید گلستان تصمیم گیری کرده و با متخلفان این دیدار، برخورد عادلانه ای صورت گیرد و کمیته انظباطی هیئت فوتبال نیز تحت تاثیر بیانیه ها و مصاحبه های دایه های مهربان تر مادر قرار نگیرد. انشالله ...ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 16 دی 1392 توسط saeed
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : TemKade.com
Code Center