تبلیغات
کانون هواداران همت گنبد - برتری همت مقابل کشاورز علی آباد در هفته نهم لیگ برتر

کانون هواداران همت گنبد

به گزارش کانون هواداران همت گنبد، از دیدار معوقه هفته نهم لیگ برتر استان ساعت 14:30 امروز تیم همت گنبد در استادیوم تختی میزبان کشاورز علی آباد بود. 
این دیدار با 5 دقیقه تاخیر در ساعت 14:35 با سوت سلمان مرادی آغاز شد. دو تیم در اوایل این دیدار به ارزیابی یکدیگر می پرداختند و بیشتر توپ در میانه های میدان جریان داشت. تا اینکه در دقیقه 25 ایوب کوچکی، مدافع پیش تاخته ی تیم همت گنبد با یک ضربه سر موفق به گشودن دروازه کشاورز علی آباد شد. در ادامه تیم کشاورز کمی رو به جلو بازی کرد اما بازیکنان همت دوباره نبض بازی را در اختیار گرفته و چند موقعیت خوب گلزنی را از دادند و نیمه اول این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود همت به پایان رسید. 
در اوایل نیمه دوم این دیدار تیم کشاورز بازی را در دست گرفته و چند حمله خوب نیز انجام دادند که سودی برای آنها نداشت. تیم همت در یک ضد حمله تند و تیز در دقیقه 60 توسط اراز محمدآلق به گل دوم خود دست یافت. در ادامه تیم همت همچنان به حملات خود ادامه داده و در دقیقه 75 نیز مصطفی شیبانی موفق شد سومین گل همت را وارد دروازه کشاورز کند. تیم کشاورز پس از دریافت گل سوم، دوباره سعی کرد تا توپ و میدان را در اختیار بگیرد و بالاخره در دقیقه 90+2 موفق شدند در موقعیت تک به تک با دروازبان همت تک گل را خود به ثمر برسانند. 
تیم همت گنبد با کسب 3 امتیاز این دیدار، 15 امتیازی شده و دوباره به رده سوم جدول رده بندی بازگشت و اختلاف خود را با صدرنشینان لیگ یه یک امتیاز رساند. 


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ جمعه 18 بهمن 1392 توسط saeed
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : TemKade.com
Code Center