تبلیغات
کانون هواداران همت گنبد - شکست همت در وقت های اضافه!

کانون هواداران همت گنبد

امروز ساعت 15 بعد از ظهر دیدار تیم های همت گنبد و شهرداری قوچان با سوت آقای صائب گلی شروع شد. در ابتدای این بازی تیم همت چند موقعیت خیلی خوب به دست آورد که متاسفانه با بی دقتی گل نشدند. رفته رفته تیم قوچان سوار بر بازی شد و توپ و میدان را در اختیار گرفت ولی هیچ خبری از حمله نبود و فقط حفظ توپ می کردند! نیمه اول با خوش شانسی قوچانی 0 - 0 به پایان رسید! نیمه دوم دوم بازی شروع شد و باز هم این تیم همت بود که بازی را خوب شروع کرد و چند موقعیت خوب به دست آورد که متاسفانه از دست رفت. اما باز هم همانند نیمه اول تیم قوچان توپ و میدان را در اختیار گرفت ولی همچنان موفق نمی شد از هافبک ها و مدافعان همت عبور کند و در همان نیمه خودی حفظ توپ می کردند! در وقت های اضافه این دیدار اولین کرنر تیم قوچان به دست آمد و قوچانی ها با استفاده از یارگیری اشتباه مدافعان همت، موفق شدند تک گل بازی را به ثمر برسانند و سه امتیاز شیرین خارج از خانه را کسب  کنند.

با توجه به بارش باران و وضعیت نامناسب زمین، تیم همت امروز بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت که با بدشانسی این دیدار را به حریف قوچانی خود واگذار کرد.

در نیمه اول بازی بارش های خفیف باران، کار را برای بازیکنان دو تیم دشوار کرده بود.

یکی از نکات جالب این بازی، حضور چند بازیکن گنبدی در تیم شهرداری قوچان بود! همچنین تیم قوچان از چند بازیکن باتجربه که سابقه بازی در تیم های ابومسلم و پیام مشهد را داشتند تا نیز سود می برد!

حدود 50 نفر از هواداران تیم همت در حالی که در نیمه اول باران شدیدا در حال باریدن بود، این بازی را از نزدیک تماشا کردند.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 22 مهر 1391 توسط saeed
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : TemKade.com
Code Center