تبلیغات
کانون هواداران همت گنبد - برتری تیم پیروزی شیروان مقابل شهرداری بهشهر

کانون هواداران همت گنبد

 

تیم فوتبال شهرداری بهشهر در یک دیدار سراسر جنجالی و پرحاشیه مقابل پرسپولیس شیروان شکست خورد.

به گزارش مازندلیگ ، از هفته سوم لیگ دسته سوم فوتبال کشور عصر امروز تیم شهرداری بهشهر در شهر شیروان مقابل پرسپولیس این شهر قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر شکست را پذیرا شد.

دو تیم در نیمه اول این دیدار پایاپای پیش رفتند تا اینکه در دقیقه 27 این دیدار احسان صادق بیگی موفق شد در شلوغی محوطه جریمه شهرداری بهشهر صاحب موقعیت شود و اولین گل تیمش را به ثمر برساند تا این نیمه سرد و کسل کننده به پایان برسد.

شاگردان ابوالقاسم صالحی در نیمه دوم این دیدار بازی بهتری از خود به نمایش گذاشتند و موقعیت هائی نیز روی دروازه حریف تدارک دیدند ولی عدم دقت مهاجمان این تیم سبب شد تا بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس شیروان خاتمه یابد.

تیم شهرداری بهشهر با شکست در این دیدار 2 امتیازی باقی ماند و بالاتر از همت گنبد در قعر جدول قرار گرفت.

اما تیم شهرداری بهشهر به مانند دو بازی اول خود که شدیداً از ناحیه داوری ضرر دیده بود در این دیدار نیز با اتفاقاتی بسیار عجیب همراه بود .طبق ادعای مسئولان تیم شهرداری بهشهر یکی از بازیکنان تیم پرسپولیس شیروان با اسم بازیکنی دیگر در میدان حضور داشت که این مسئله اعتراض و پیگیری شدید مسئولین تیم مهمان را به همراه داشت ولی ناظر بازی با بیان اینکه تمام بازیکنان را چک کرده است، توجهی به این مسئله نکرد تا شدت عمل مسئولین تیم مهمان سبب شود بازیکن مذکور به بهانه مصدومیت توسط کادر تیم پرسپولیس از بازی خارج شود و از گوشه دیگر زمین با مینی بوس ورزشگاه را ترک کند!!

از سوی دیگر فحش و ناسزای نود دقیقه ای 50 هوادار شیروانی به بازیکنان و مربیان شهرداری بهشهر نیز در نوع خود جالب بود. نکته جالب اینجاست ناظر بازی پس از اعتراض مسئولین تیم شهرداری بهشهر نسبت به این مسئله عنوان کرد مورد خاصی روی سکو نمی بیند در حالیکه خود مسئولان تیم میزبان نسبت به حرکات هواداران خود شدیداً گله مند شدند و چند هواداری که نسبت به سایرین توهین بیشتری می کردند را از ورزشگاه بیرون کردند.

انشالله ظرف یکی دو روز آینده با تماس با مسئولان شهرداری بهشهر جزئیات حواشی بازی امروز را پیگیری خواهیم کرد.

منبع: مازندلیگادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 4 آبان 1391 توسط saeed
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : TemKade.com
Code Center